Darčekový špeciál

Ak si neviete rady s darčekmi pre vašich blízkych,
pripravili sme pre vás pár tipov z radov našich produktov.Vianočné darčeky

Vianočné darčeky

Každoročné vyberanie vianočných darčekov pre všetkých je vyčerpávajúce. Väčšina originálnych nápadov sa vyčerpala v minulých rokoch a teraz je potrebné vymýšľať nanovo. Fotodarčeky sú preto najlepším riešením - každý rok budú nové, neopozerané a originálne vďaka novým zážitkom, ktoré človek za celý rok nazbiera a budú robiť radosť po celý rok.


Fotokniha z celého roka

Krásny darček plný spomienok vhodný pre všetkých vaších blízkych - deťom môžete vytvoriť fotoknihu plnu tych najzábavnejších zážitkov a nezbednosti, pre babičky a deduškov dajte do fotoknihy napríklad fotky zo spoločných rodinných osláv a vašu lásku iste poteší kniha plná fotiek len vás dvoch.

Vytvoriť fotoknihu

Pexeso s fotkami
nielen pre deti

Vlastné fotky tuto obľúbenú hru skvele vylepšie. Deti sa vďaka nej môžu naučiť poznávať potrebné širšie príbuzenstvo a prarodičov poteší pexeso s fotkami vnúčat.

Vytvorit pexeso

Nástenný fotokalendár

Fotokalendár plný zábavných spomienok, ktorý vám bude robiť radosť každý deň. Skvelý darček pre rodinu i priateľov. Novinkou je plánovací nástenný kalendár, ktorý vám pomôže zorganozovat vašu domácnosť vďaka jednoduchému, prehľadnému dizajnu a stĺpčekom pre každého člena domácnosti.

Vytvoriť fotokalendár

Tričko alebo taška
so zábavným motívom

Vašej fantázii sa medze nekladú ani pri tvorbe potlače tričiek a tašiek. Vytvorte pre čerstvo zosobášený pár originálne tričká alebo tašky - stačí vložiť fotky, odkazy alebo vtipnú grafiku.

Vytvoriť tričko

Originálne balenie vianočných darčekov

Zabaliť darček je veda, my vám s tým pomôžeme. Oživte balenie darčekov vďaka našim tipom.fotky miesto menoviek

Rýchla orientácia pod vianočným stromčekom, ideálne pre deti ktoré nevedia čítať. Stačí si vytvoriť magnetky s fotkami obdarovaných a dať ich na darčeky miesto menoviek. Naviac vám budú robiť radosť na chladničku i po rozbalení vianočných darčekov.

fotky miesto menoviek

darčekové zvieratka

Balenie darčekov môže byť aj zábavné. Pohrajte sa s ním a skúste pomocou pompomov, stužiek a fixek vytvoriť z darčekov zvieratká. Môže tak pod stromčekom nielen na deti čakať celá darčeková zoo.

darčekové zvieratka

vlastný baliaci papier

Kúpte si rolu prázdneho baliaceho papiera, zo zemiakov či hubky na riad vytvorte vlastné pečiatky a papier opečiatkujte. Vytvoríte si tak jedinečný baliaci papier.

vlastný baliaci papier

vianočna hra

Urobte rozbaľovanie vianočných darčekov o niečo napínavejšie. Vybraný darček schovajte niekde v byte, vytvorte mapu k darčeku, rozstrihajte ju na menšie kúsky a tie potom zabaľte pod stromček namiesto samotného darčekov. Rozbaľovanie si tak spestríte a budete mať navyše krásnu spoločnú spomienku.

vianočna hra
Ako vybrať tie správne fotky na Fotodarček?

Ako vybrať tie správne fotky na Fotodarček?

Vyberajte také fotky, u ktorých sa sami pousmejete. Zamerajte sa aj na farebnosť, ostrosť a svetlo na fotke. Vynechajte fotky, kde sú tváre príliš blízko okrajov, vyhnete sa tak odrezaným tváram pri okrajoch. radšej vyberte fotky, kde sú vidieť výrazy v tvárach, nielen postava z diaľky. Fotka bude relatívne malá a na papieri už nie je možnosť si ju priblížiť. To je dôležité hlavne ak používate viac fotiek na jednej stránke. Ideálna veľkosť fotografií je do 20 MB a 300dpi. Vkladať môžete fotografie s príponou jpeg, jpg a png.

Ako vytvoriť Fotodarček?

Ako vytvoriť Fotodarček?

Darček veľmi ľahko vytvoríte vďaka našim prehľadným webovým stránkam na vašom počítači alebo mobilnom zariadení. Zvoľte si produkt, vyberte požadovaný motív či veľkosť a pustite sa do tvorenia vybraného darčeka. V ďalšom kroku sa vám otvorí náš intuitívny editor, v ktorom budete môcť nahrávať a triediť fotky, meniť ich rozloženie, písať texty, meniť pozadie a vkladať zábavnú grafiku. Ak ste u nás ešte nenakupovali, zaregistrujte a prihláste sa k odberu newslettrov. Prináša to hneď několiv výhod - ako nový zákazník od nás získate jednorazovú 10% zľavu na váš prvý nákup a zároveň sa vám po prihlásení automaticky ukladajú rozpracované projekty. Tak sa k nim budete môcť kedykoľvek vrátiť a používať fotky z už vytvorených projektov. Vďaka newsletterům nezmeškáte žiadnu z našich noviniek a akčných ponúk.

Neviete si rady, ako vytvoriť originálny motív? Pomôžeme vám.

Neviete si rady, ako vytvoriť originálny motív? Pomôžeme vám.

U niektorých produktov môžete vyberať z prednastavených dizajnových šablón. Ľahko si ho upravíte alebo vytvoríte aj vlastný motív v našom editore kombinácií fotky, pozadia, textov s rôznymi fonty a postavičiek či iných grafických elementov z našej galérie. Alebo vložte už hotovú grafiku vo formáte jpeg, png či jpg z vášho počítača či mobilného zariadenia. Radi vám pomôžeme s vytvorením vašej vlastnej grafiky. Ak by ste mali o túto službu záujem, stačí nám napísať náš email info@altu.cz.

Video návody a chát 24/7

Video návody a chát 24/7

Videonávody k rôznym našim produktom vás prevedú niekoľkými témami od prehľadu našich stránok a profilu, cez zmeny fontov, vkladanie fotiek a prácu s fotkou v editore. Nájdete ich tu. Odpovede na vaše otázky nájdete tu v sekcii FAQ. A ak máte otázky, na ktoré nemôžete nájsť odpoveď, napíšte nám na chatu alebo pošlite email na info@altu.sk. Radi vám pomôžeme.