Darčekový špeciál

Ak si neviete rady s darčekmi pre vašich blízkych,
pripravili sme pre vás pár tipov z radov našich produktov.Svadobný dar

Svadobný dar

Vyberanie svadobného daru je jedným z najťažších hľadaní vhodného darčeka. Často človek skĺzne k tomu najľahšiemu riešeniu a daruje peniaze, pretože si nie je istý, či by sa odvážnejším darčekom trafil do vkusu oboch novomanželov. Pokiaľ ale hľadáte originálny a zábavný svadobný dar, ktorým určite nešliapnete vedľa a ktorý zaručene poteší všetkých čerstvých novomanželov, ste na správnej adrese.


Poukaz na svadobnú fotoknihu

Ideálna svadobný dar, v ktorom mladomanželia využijú ich krásne svadobné fotky. V ponuke nájdete svadobné darčekové poukazy na svadobnú fotoknihu. Poukaz si môžete ľahko personifikovať vlastnými odkazy a fotkami.

Vytvoriť poukaz

Pexeso z fotiek
v látkovom vrecúšku

Zábavná hra pre čerstvých novomanželov. Vyberte tie najzábavnejšie spoločné fotky a vytvorte osobnú hru plnú spoločných zážitkov. K pexesu môžete vytvoriť aj praktické látkové vrecúško, ktoré je tiež možné potlačiť.

Vytvoriť pexeso

Hrnček s fotkou

Pridajte na hrnček fotku a osobný odkaz, vďaka ktorému si budú novomanželia užívať svoje zamilovanie pri každom dúšku.

Vytvoriť hrnček

Tričko alebo taška
so zábavným motívom

Vašej fantázii sa medze nekladú ani pri tvorbe potlači tričiek a tašiek. Vytvorte pre čerstvo zosobášený pár originálne tričká alebo tašky - stačí vložiť fotky, odkazy alebo vtipnú grafiku.

Vytvoriť tričko

Originálne odovzdanie svadobného daru

Nejde len o samotný svadobný dar, ale aj jeho odovzdávanie môže byť ako pre
novomanželov tak pre svadobčanov nezabudnuteľný zážitok, ktorý oživí každú svadbu. Máme pre vás pár tipov ako na to.balónkové prekvapenie

Darček zaveste na nafúknutý balónik s héliom a spolu s ďalšími nafúknutými balónikmi vložte do veľkej papierovej krabica, ktorú zabaľte do baliaceho papiera so svadobným motívom. Po jej otvorení vyletí balóniky k stropu aj s darčekom. Novomanželom pri odovzdávaní dajte prípadne hák na pomoc, ak je v miestnosti príliš vysoký strop a užite si zábavnú hru.

balónkové prekvapenie

prekážková dráha s odmenou

Vytvorte prekážkovú dráhu z rôznych rekvizít, ktoré nájdete na mieste konania svadobného veselia, na ktorej konci čaká novomanželia odmena.

prekážková dráha s odmenou

hon za pokladom

Svadobný dar vložte do škatule či nádoby a schovajte ju niekde v rámci miesta konania svadobné veselice. Novomanželom odovzdajte indície k objaveniu pokladu. Pokiaľ ide napríklad o vodácku svadbu, schovajte "poklad" na druhej strane rieky či vodné plochy, ktorá je k dispozícii a darujte novomanželom plavidlo, na ktorom sa budú musieť pre poklad dostať.

hon za pokladom

luxusné balenie

Alebo stavte na klasiku. Zožeňte peknú krabicu, krepový či iný tenký papier, prebaľte darček týmto papierom, vložte ho do škatule a tú zabaľte do baliaceho papiera a previažte saténovou stuhou.

luxusné balenie
Ako vybrať tie správne fotky na Fotodarček?

Ako vybrať tie správne fotky na Fotodarček?

Vyberajte také fotky, u ktorých sa sami pousmejete. Zamerajte sa aj na farebnosť, ostrosť a svetlo na fotke. Vynechajte fotky, kde sú tváre príliš blízko okrajov, vyhnete sa tak odrezaným tváram pri okrajoch. radšej vyberte fotky, kde sú vidieť výrazy v tvárach, nielen postava z diaľky. Fotka bude relatívne malá a na papieri už nie je možnosť si ju priblížiť. To je dôležité hlavne ak používate viac fotiek na jednej stránke. Ideálna veľkosť fotografií je do 20 MB a 300dpi. Vkladať môžete fotografie s príponou jpeg, jpg a png.

Ako vytvoriť Fotodarček?

Ako vytvoriť Fotodarček?

Darček veľmi ľahko vytvoríte vďaka našim prehľadným webovým stránkam na vašom počítači alebo mobilnom zariadení. Zvoľte si produkt, vyberte požadovaný motív či veľkosť a pustite sa do tvorenia vybraného darčeka. V ďalšom kroku sa vám otvorí náš intuitívny editor, v ktorom budete môcť nahrávať a triediť fotky, meniť ich rozloženie, písať texty, meniť pozadie a vkladať zábavnú grafiku. Ak ste u nás ešte nenakupovali, zaregistrujte a prihláste sa k odberu newslettrov. Prináša to hneď několiv výhod - ako nový zákazník od nás získate jednorazovú 10% zľavu na váš prvý nákup a zároveň sa vám po prihlásení automaticky ukladajú rozpracované projekty. Tak sa k nim budete môcť kedykoľvek vrátiť a používať fotky z už vytvorených projektov. Vďaka newsletterům nezmeškáte žiadnu z našich noviniek a akčných ponúk.

Neviete si rady, ako vytvoriť originálny motív? Pomôžeme vám.

Neviete si rady, ako vytvoriť originálny motív? Pomôžeme vám.

U niektorých produktov môžete vyberať z prednastavených dizajnových šablón. Ľahko si ho upravíte alebo vytvoríte aj vlastný motív v našom editore kombinácií fotky, pozadia, textov s rôznymi fonty a postavičiek či iných grafických elementov z našej galérie. Alebo vložte už hotovú grafiku vo formáte jpeg, png či jpg z vášho počítača či mobilného zariadenia. Radi vám pomôžeme s vytvorením vašej vlastnej grafiky. Ak by ste mali o túto službu záujem, stačí nám napísať náš email info@altu.cz.

Video návody a chát 24/7

Video návody a chát 24/7

Videonávody k rôznym našim produktom vás prevedú niekoľkými témami od prehľadu našich stránok a profilu, cez zmeny fontov, vkladanie fotiek a prácu s fotkou v editore. Nájdete ich tu. Odpovede na vaše otázky nájdete tu v sekcii FAQ. A ak máte otázky, na ktoré nemôžete nájsť odpoveď, napíšte nám na chatu alebo pošlite email na info@altu.sk. Radi vám pomôžeme.