Tričko s vlastnou potlačou

Vytvorte si tričko alebo detské body s vlastnou potlačou. V našej ponuke nájdete pánske, dámske a detské tričká, body pre bábätká a látkové tašky s vlastnou potlačou. Ako u všetkých našich produktov, môžete vkladať texty, fotky a zábavnú grafiku. Vašej kreativite sa medze nekladú. Tlačíme zo všetkých strán metódou priamej digitálnej tlače vo fotografickej kvalite, výsledkom je mäkká ohybná potlač s autentickou farebnosťou.


akcia

Trička s vlastnou potlačou

Potlačiť môžete tričko z oboch strán vrátane rukávov. V našej ponuke nájdete tričká s vlastnou potlačouv štandardnej aj prémiovej kvalite.
Vytvoriť si môžete tričká s potlačou pre celú rodinu.

Vytvoriť
akcia

Taška s vlastnou potlačou

Vyberať môžete medzi dvoma druhmi tašiek s vlastnou potlačou, a to s krátkymi alebo dlhými ušami. Potlačiť možno prednú aj zadnú stranu tašky.

Vytvoriť
akcia

Detske body s vlastnou potlačou

Vytvorte originálny darček pre čerstvo narodené bábätko, alebo napríklad k jeho prvým narodeninám. Vlastnú potlač môžete vložiť na prednej, aj na zadnej strane body. Ponúkame detské body s cvočkami na jednej strane vo variante s krátkym alebo dlhým rukávom.

Vytvoriť


Súčasné módne trendy Vám nevyhovujú, alebo proste len hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych? Vytvorte si u nás vlastné tričko, detské body alebo tašku s vlastnou potlačou, ktorá bude baviť nielen vás, ale aj vašich blízkych. V našom jednoduchom editore si ľahko pripravíte vlastný motív potlače - môžete vkladať fotky a texty, pridávať zábavné prvky ako sú komiksové bubliny alebo rôzne postavičky. Vyberať môžete z mnohých farieb a prevedenie tričiek aj tašiek.Vyberte si z našich fotodarčekov!

Fotoknihy

Fotoknihy

Originálne a hravé šablóny v rôznych veľkostiach a prevedení.

Vytvoriť fotoknihu
akcia Fotokalendáre

Fotokalendáre

Nástenné a stolové fotokalendáre s možnosťou zvýraznenie vlastných udalostí.

Vytvoriť fotokalendár
Pexeso

Pexeso

Pexeso s vlastnými motívmi na prednej i zadnej strane, na archu k rozstrihanie.

Vytvoriť pexeso
Fotohrnčeky

Fotohrnčeky

Fotohrnček v rôznych farbách s možnosťou potlače po celom obvode.

Vytvoriť hrnček
Miľníkové kartičky

Miľníkové kartičky

35 originálnych kariet, ktoré Vám pomôžu zachytiť prvé dôležité momenty Vášho dieťatka.

Objednať kartičky