Textil s vlastnou potlačou

Vytvorte si textil s vlastnou potlačou. V našej ponuke nájdete pánske, dámske a detské tričká, body pre bábätká a látkové tašky s vlastnou potlačou. Ako u všetkých našich produktov, môžete vkladať texty, fotky a zábavnú grafiku. Vašej kreativite sa medze nekladú. Tlačíme zo všetkých strán metódou priamej digitálnej tlače vo fotografickej kvalite, výsledkom je mäkká ohybná potlač s autentickou farebnosťou.


Trička

Potlačiť môžete tričko z oboch strán vrátane rukávov. V našej ponuke nájdete tričká s vlastnou potlačouv štandardnej aj prémiovej kvalite.
Vytvoriť si môžete tričká s potlačou pre celú rodinu.

Vytvoriť

Taška

Vyberať môžete medzi dvoma druhmi tašiek s vlastnou potlačou, a to s krátkymi alebo dlhými ušami. Potlačiť možno prednú aj zadnú stranu tašky.

Vytvoriť

Detske body

Vytvorte originálny darček pre čerstvo narodené bábätko, alebo napríklad k jeho prvým narodeninám. Vlastnú potlač môžete vložiť na prednej, aj na zadnej strane body. Ponúkame detské body s cvočkami na jednej strane vo variante s krátkym alebo dlhým rukávom.

Vytvoriť


Súčasné módne trendy Vám nevyhovujú, alebo proste len hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych? Vytvorte si u nás tričko alebo tašku s vlastnou potlačou, ktorá bude baviť nielen vás, ale aj vašich blízkych. V našom jednoduchom editore si ľahko pripravíte vlastný motív potlače - môžete vkladať fotky a texty, pridávať zábavné prvky ako sú komiksové bubliny alebo rôzne postavičky. Vyberať môžete z mnohých farieb a prevedenie tričiek aj tašiek.Vyberte si z našich fotodarčekov!

Fotoknihy

Fotoknihy

Originálne a hravé šablóny v rôznych veľkostiach a prevedení.

Vytvoriť fotoknihu
Fotokalendáre

Fotokalendáre

Nástenné a stolové fotokalendáre s možnosťou zvýraznenie vlastných udalostí.

Vytvoriť fotokalendár
Pexeso

Pexeso

Pexeso s vlastnými motívmi na prednej i zadnej strane, na archu k rozstrihanie.

Vytvoriť pexeso
Fotohrnčeky

Fotohrnčeky

Fotohrnček v rôznych farbách s možnosťou potlače po celom obvode.

Vytvoriť hrnček
Magnetky

Magnetky

Lesklé magnetické fotky v rôznych formátoch

Vytvoriť magnetku

Prihlásenie

cez E-mail

Obnoviť heslo pre

cez Facebook


Registrovať

K vytvoreniu a uloženiu kalendára je nutné sa registrovať. Váš kalendár sa potom bude automaticky ukladať pod vašim účtom.
Pokiaľ už máte účet, tak se prihláste.

Pre objednanie produktov je potreba sa registrovať. Všetko sa potom bude automaticky ukládať pod vášim účtom.

cez E-mail


Nepovinne nám môžete oznámiť niečo málo navyše, čaká vás malé prekvapenie.