Míľnikové kartičky

Míľnikové kartičky pomáhajú na fotografiách lepšie zachytiť dôležité okamihy zo života vášho bábätka, ako je prvé kúpanie, prvé otočné, pasenie koníčkov, prvý zúbok a ďalšie skvelé momenty. Míľnikové kartičky sú tak ideálnym darčekom k narodeniu dieťaťa, môžete k nim spoločne zakúpiť aj poukaz na fotoknihu. Novopečení rodičia tak môžu uchovať krásne spomienky v originálnom fotoalbume. Karty sú vytlačené na tvrdý kriedový papier veľkosti A6 (10.5 x 14.8 cm). Aby sa vám nikde nezakotúľali, môžete si k nim priobjednať praktické vrecúško, na ktoré si vytvoríte vlastnú potlač.


Míľnikové kartičky

Krásne originálne míľniky kartičky, ktoré Vám pomôžu zachytiť každý dôležitý moment prvých troch rokov Vášho dieťatka. Vďaka milníkovým kartičkám fotka vo fotoalbume krásne vynikne. Balenie obsahuje 35 kariet s dizajnom a dve bonusové s priestorom pre vlastný text. Karty môžete darovať spoločne s poukazom na fotoknihu pre prvý rok dieťaťa ako darček k narodeniu dieťaťa .

Objednať


Vyberte si z našich fotodarčekov!

Fotoknihy

Fotoknihy

Originálne a hravé šablóny v rôznych veľkostiach a prevedení.

Vytvoriť fotoknihu
akcia Fotokalendáre

Fotokalendáre

Nástenné a stolové fotokalendáre s možnosťou zvýraznenie vlastných udalostí.

Vytvoriť fotokalendár
akcia Vlastný potlač textilu

Vlastný potlač textilu

Tričká, detské body a tašky s vlastnou potlačou zo všetkých strán.

Vytvoriť textil
Pexeso

Pexeso

Pexeso s vlastnými motívmi na prednej i zadnej strane, na archu k rozstrihanie.

Vytvoriť pexeso
Fotohrnčeky

Fotohrnčeky

Fotohrnček v rôznych farbách s možnosťou potlače po celom obvode.

Vytvoriť hrnček

Alebo si vytvorte darčekový poukaz

Darčekové poukazy

Vyberať môžete medzi poukazom ako svadobný dar , poukazom na narodenie dieťaťa alebo univerzálnym poukazom na vami vybranú hodnotu. Poukaz si môžete upraviť podľa vlastných predstáv a vytvoríte si tak ľahko krásne osobné priania .

Vytvoriť poukazSúbory COOKIES používame na prevádzku webových stránok s cieľom zlepšiť kvalitu našich služieb, uľahčiť používanie webových stránok a na analytické a marketingové účely.

Ak chcete upraviť rozsah používania súborov cookie a zistiť viac informácií, môžete tak urobiť TU.