Pexeso z vlastných fotiek

Precvičte si pamäť alebo urobte radosť vašim blízkym hrou z vašich fotiek. Pexeso je klasická kartová hra, ktorá neomrzí v žiadnom veku.


Malé a veľké pexeso

Vaše fotky v zábavnej forme pexesa. Fotky, pozadia či zábavnú grafiku môžete pridávať tak na prednej aj na zadnú stranu. Veľkosť jednej kartičky je 5 cm. Môžete si vybrať medzi dvoma variantmi - 16 alebo 32 párov. Dodávame na dvoch či štyroch archách k vystrihnutie na papieri Lesklá krieda, SRA 3, 300 g/m².
A novo si môžete potlačiť aj praktický vrecúško na pexeso , vďaka ktorému si môžete vziať pexeso napríklad na dovolenku.

Vytvoriť


Bezpochyby najobľúbenejšie detská stolová hra je pexeso , hlavu si predsa len radi precvičia malý i veľkí. Čo tak ale pexeso vytvorené z vlastných fotiek? To je ešte len originálna hra, ktorá je aj vhodným darčekom. U nášho pexesa môžete meniť predné i zadnú stranu. Na prednú stranu vyberiete fotky a na zadnú stranu si vyberiete z našej veľkej ponuky vhodné pozadie. Máme ich roztriedená do rôznych kategórií, aby bol výber prehľadnejší, ale všetky sa na pexeso skvele hodí. A ak si chcete s pexesom z vlastných fotiek ešte viac vyhrať, môžete vkladať aj doplnkovú grafiku - rôzne bubliny, postavičky, symboly a iné. Všetko veľmi jednoducho online, bez nutnosti inštalácie ďalšieho softvéru. A už do dvoch dní bude pexeso u vás.

Vyberte si z našich fotodarčekov!

Fotoknihy

Fotoknihy

Originálne a hravé šablóny v rôznych veľkostiach a prevedení.

Vytvoriť fotoknihu
akcia Fotokalendáre

Fotokalendáre

Nástenné a stolové fotokalendáre s možnosťou zvýraznenie vlastných udalostí.

Vytvoriť fotokalendár
akcia Vlastný potlač textilu

Vlastný potlač textilu

Tričká, detské body a tašky s vlastnou potlačou zo všetkých strán.

Vytvoriť textil
Fotohrnčeky

Fotohrnčeky

Fotohrnček v rôznych farbách s možnosťou potlače po celom obvode.

Vytvoriť hrnček
Miľníkové kartičky

Miľníkové kartičky

35 originálnych kariet, ktoré Vám pomôžu zachytiť prvé dôležité momenty Vášho dieťatka.

Objednať kartičky
Magnetky

Magnetky

Lesklé magnetické fotky v rôznych formátoch

Vytvoriť magnetku

Alebo si vytvorte darčekový poukaz

Darčekové poukazy

Vyberať môžete medzi poukazom ako svadobný dar , poukazom na narodenie dieťaťa alebo univerzálnym poukazom na vami vybranú hodnotu. Poukaz si môžete upraviť podľa vlastných predstáv a vytvoríte si tak ľahko krásne osobné priania .

Vytvoriť poukaz