Pexeso z vlastných fotiek

Precvičte si pamäť alebo urobte radosť vašim blízkym hrou z vašich fotiek. Pexeso je klasická kartová hra, ktorá neomrzí v žiadnom veku.


Malé a veľké pexeso

Vaše fotky v zábavnej forme pexesa. Fotky, pozadia či zábavnú grafiku môžete pridávať tak na prednej aj na zadnú stranu. Veľkosť jednej kartičky je 5 cm. Môžete si vybrať medzi dvoma variantmi - 16 alebo 32 párov. Dodávame na dvoch či štyroch archách k vystrihnutie na papieri Lesklá krieda, SRA 3, 300 g/m².
A novo si môžete potlačiť aj praktický vrecúško na pexeso , vďaka ktorému si môžete vziať pexeso napríklad na dovolenku.

Vytvoriť


Bezpochyby najobľúbenejšie detská stolová hra je pexeso , hlavu si predsa len radi precvičia malý i veľkí. Čo tak ale pexeso vytvorené z vlastných fotiek? To je ešte len originálna hra, ktorá je aj vhodným darčekom. U nášho pexesa môžete meniť predné i zadnú stranu. Na prednú stranu vyberiete fotky a na zadnú stranu si vyberiete z našej veľkej ponuky vhodné pozadie. Máme ich roztriedená do rôznych kategórií, aby bol výber prehľadnejší, ale všetky sa na pexeso skvele hodí. A ak si chcete s pexesom z vlastných fotiek ešte viac vyhrať, môžete vkladať aj doplnkovú grafiku - rôzne bubliny, postavičky, symboly a iné. Všetko veľmi jednoducho online, bez nutnosti inštalácie ďalšieho softvéru. A už do dvoch dní bude pexeso u vás.

Vyberte si z našich fotodarčekov!

Fotoknihy

Fotoknihy

Originálne a hravé šablóny v rôznych veľkostiach a prevedení.

Vytvoriť fotoknihu
akcia Fotokalendáre

Fotokalendáre

Nástenné a stolové fotokalendáre s možnosťou zvýraznenie vlastných udalostí.

Vytvoriť fotokalendár
akcia Vlastný potlač textilu

Vlastný potlač textilu

Tričká, detské body a tašky s vlastnou potlačou zo všetkých strán.

Vytvoriť textil
Fotohrnčeky

Fotohrnčeky

Fotohrnček v rôznych farbách s možnosťou potlače po celom obvode.

Vytvoriť hrnček
Miľníkové kartičky

Miľníkové kartičky

35 originálnych kariet, ktoré Vám pomôžu zachytiť prvé dôležité momenty Vášho dieťatka.

Objednať kartičky

Alebo si vytvorte darčekový poukaz

Darčekové poukazy

Vyberať môžete medzi poukazom ako svadobný dar , poukazom na narodenie dieťaťa alebo univerzálnym poukazom na vami vybranú hodnotu. Poukaz si môžete upraviť podľa vlastných predstáv a vytvoríte si tak ľahko krásne osobné priania .

Vytvoriť poukazSúbory COOKIES používame na prevádzku webových stránok s cieľom zlepšiť kvalitu našich služieb, uľahčiť používanie webových stránok a na analytické a marketingové účely.

Ak chcete upraviť rozsah používania súborov cookie a zistiť viac informácií, môžete tak urobiť TU.