Fotokalendáre

Vyberte si z našej širokej ponuky typov kalendárov v originálnych dizajnoch. Stačí zvoliť typ kalendára a vložiť vaše fotky, alebo si šablónu upraviť podľa svojho vďaka pestrej ponuke pozadie a grafických doplnkov či pomocou zvýraznenie vašich významných dní.


Kalendáre s veľkou fotkou

Nástenný kalendár s veľkým priestorom pre fotku a kalendáriom umiestneným pod ňou. Môžete si vybrať z výškového či šírkového formátu, s preddefinovaným pozadím či bez.

VytvoriťKalendáre so sviatkami

Nástenný kalendár s fotkou a kalendáriom so slovenskými sviatkami. Môžete si vybrať z formatu na výšku alebo na šírku.

VytvoriťStolové kalendáre so sviatkami

Stolové fotokalendáre v originálnom dizajne a vo variante týždenného alebo 14-dňového kalendára s prehľadom celého roka, štátnych sviatkov a vrátane kartónového stojanu. Možnosť aj krásneho motívu 4 ročných období.

Vytvoriť

Hľadáte jednoduchý originálny darček? Vlastné fotokalendár poteší všetkých vašich blízkych. Naše Fotokalendáre majú moderné originálne šablóny s jemným motívom. Sú k dispozícii vždy v šírkové či výškové variante, sa sviatky či bez. Vo variante bez sviatkov dominuje priestor pre fotku. Alebo si zvoľte stolný fotokalendár v 14 dennej variante.

Kalendár si môžete upraviť podľa vlastných predstáv - zmenou pozadia, fontu, pridaním grafických prvkov a vlastných udalostí. Fotky do vlastného kalendára môžete vyberať napríklad tematicky podľa ročných období. Fotokalendár si ľahko vytvoríte v intuitívnom online editore, nemusíte teda nič inštalovať do vášho počítača Stačí pripraviť si výber vhodných fotiek, všetko nahrať do nášho online editora a zvoliť pre každú fotku vhodné umiestnenie, potom už môžete len ladiť váš fotokalendár k dokonalosti. Na nič nečakajte a vytvorte si svoj fotokalendár ešte dnes!Čo hovoríte na naše fotokalendáre?

"Vše bylo výborné, kalendáře lze snadno tvořit, i dodací lhůta byla perfektně krátká. Skvělé pokračování staré značky."

Zdeňka G.

Třebíč

"Kalendáře si u Vás objednávám již několik let po sobě a vždy jsem spokojená. Stránky Altu.cz jsou fakt skvělé. Krásně přehledné, jednoduše navržené, snadno si vyberu produkt, o který mám zájem. Zvládne to každý a nemusí se nic extra učit. Čím jste mě ale letos ohromili je Váš osobní přístup při řešení problému. Byli jste schopni napravit mou chybu a na poslední chvíli ještě před Vánoci mi dodat během dvou dnů opravené kalendáře, takže se měla babička z čeho těšit pod stromečkem. Komunikace s Vámi je opravdu skvělá, nejen co se rychlosti i přístupu týče. Za rok se mnou zase počítejte!"

Iva Kounovská

30 let, Praha

"S kalendáři ALTU jsem moc spokojená. Především se mi velmi dobře pracovalo na vašich stránkách, oproti konkurenci je zde vše krásně přehledné. Vše zvládnu vytvořit na telefonu, což vypovídá o jednoduchém ovládání a upravování a to mi vyhovuje. Vaše kalendáře jsou krásně jednoduché, jak vzhledově tak provedením a navíc za skvělou cenu. Komunikace s Vámi je také super, velmi mě překvapila rychlost dodání - i přesto, že byly svátky došel balíček za 2 dny od objednání."

Veronika

24 let, Semily


Vyberte si z našich fotodarčekov!

Fotoknihy

Originálne a hravé šablóny v rôznych veľkostiach a prevedení.

Vytvoriť fotoknihu

Pexeso

Pexeso s vlastnými motívmi na prednej i zadnej strane, na archu k rozstrihanie.

Vytvoriť pexeso

Hrnčeky

Hrnček v rôznych farbách s možnosťou potlače po celom obvode.

Vytvoriť hrnček

Magnetky

Lesklé magnetické fotky v rôznych formátoch

Vytvoriť magnetku

Fotodoska

Fotka tlačená priamo na plastovú dosku Forex, na váš stôl či stenu.

Vytvoriť fotodosku

Prihlásenie

- alebo sa Registrovať

E-mail

Obnoviť heslo pre

Facebook

Registrovať

- alebo sa Prihlásiť

K vytvoreniu a uloženiu kalendára je nutné sa registrovať. Váš kalendár sa potom bude automaticky ukladať pod vašim účtom.
Pokiaľ už máte účet, tak se prihláste.

Pre objednanie produktov je potreba sa registrovať. Všetko sa potom bude automaticky ukládať pod vášim účtom.


E-mail


Ak nám oznámite niečo málo o Vás, čaká vás malé prekvapenie. (nepovinné)