Fotoknihy

Vyberte si z našich originálnych tematických dizajnov šablón fotoknih, ktoré vám uľahčia tvorbu vašej fotoknihy, vďaka vopred definovaným pozadím, textovým poliam a nápaditým rozvrhnutím fotorámčekov. Nechajte svoje spomienky ožiť, stačí len vložiť vaše fotky a texty.


akcia

svadobná

S touto elegantní a modernou šablonou svadobné fotoknihy si svoje svadobné fotky ľahko zorganizujete a uchováte si tak spomienky na vašu najkrajšie chvíľu.

Vytvoriť
akcia

z dovolenky

Vaše cestovateľské a dobrodružné zážitky skvele vyniknú práve vo fotoknihe z dovolenky, nech už vás cesta zaviedla kamkoľvek.

Vytvoriť
akcia

bez motívu

Tento štýl fotoknihy je bez motívu a je čiste na Vás, ako si svoju fotoknihu vyladíte. Môžete k tomu použiť všetky designové prvky zo všetkých ostatných motívov.

Vytvoriť
akcia

pre akýkoľvek rok vášho dieťaťa

Uchovajte si každý rok vášho dieťaťa, šablóna detské fotoknihy sa vďaka univerzálnym detským motívom a fontomm hodí ako pre bábätká, tak pre školákov.

Vytvoriť
akcia

zimná

Nová šablóna zimné fotoknihy pre vaše zimné zážitky. Či už ste sánkoval na kopci za domom alebo vyrazili za zimou do álp. V tomto designe sa bude vynímať každá vaša spomienka na zimu.

Vytvoriť


Personalizované fotoknihy sú ideálne pre uchovanie vašich zážitkov a spomienok. Sú originálnym darčekom pre vašich priateľov a rodinu, alebo len tak pre vašej radosť. Vlastné fotoknihy sú vhodné pre každú príležitosť - či už ide o špeciálnu príležitosť ako je svadba alebo prvý rok vášho bábätka, alebo len o zážitky z poslednej letnej dovolenky. Pozrite sa na naše krásne a moderné šablóny, ktoré vám spoločne s veľmi jednoduchým online editorom pomôžu vytvoriť krásne fotoknihy, stačí len nahrať fotky a ostatné nechajte na nás. Nájdete u nás šablónu svadobné, z dovolenky, pre spomienky na zimné radovánky, k uchovaniu prvého roka vášho bábätka alebo pre akýkoľvek rok vášho dieťaťa.

Ak máte konkrétne predstavu o tom, ako má vaša fotokniha vyzerať, je veľmi ľahké si ju upraviť či z prázdnej šablóny vytvoriť vlastné vďaka širokej ponuke pozadia, doplnkové grafiky a možnosti vkladania vlastných textov či polí po fotografie. Tlačíme veľmi kvalitnou tlačou na kriedový papier, vyberať môžete z štvorcových a obdĺžnikových formátov, sešitových či tvrdých dosiek, formátu A5 alebo A4.
Vytvorte si svoju fotoknihu ešte dnes!Čo hovoríte na naše fotoknihy?

"Altu mohu pro fotoknihu jen doporučit! Velmi intuitivní program, který mne osobně provedl výrobou fotoknihy naprosto bez problémů, ba naopak, ještě mne upozornil na možná vylepšení, které Altu umožňuje (vkládání bublin, obrázků, atd.). Samotná výroba byla rychlá a výsledek opravdu kvalitní za odpovídající cenu! Doporučuji pro mimořádnou spokojenost!"

Ondřej Čada

38 let, Praha


Vyberte si z našich fotodarčekov!

akcia Fotokalendáre

Fotokalendáre

Nástenné a stolové fotokalendáre s možnosťou zvýraznenie vlastných udalostí.

Vytvoriť fotokalendár
akcia Vlastný potlač textilu

Vlastný potlač textilu

Tričká, detské body a tašky s vlastnou potlačou zo všetkých strán.

Vytvoriť textil
akcia Pexeso

Pexeso

Pexeso s vlastnými motívmi na prednej i zadnej strane, na archu k rozstrihanie.

Vytvoriť pexeso
akcia Fotohrnčeky

Fotohrnčeky

Fotohrnček v rôznych farbách s možnosťou potlače po celom obvode.

Vytvoriť hrnček
Magnetky

Magnetky

Lesklé magnetické fotky v rôznych formátoch

Vytvoriť magnetku

Alebo si vytvorte darčekový poukaz

Darčekové poukazy

Vyberať môžete medzi poukazom ako svadobný dar , poukazom na narodenie dieťaťa alebo univerzálnym poukazom na vami vybranú hodnotu. Poukaz si môžete upraviť podľa vlastných predstáv a vytvoríte si tak ľahko krásne osobné priania .

Vytvoriť poukaz