Fotoknihy

Vyberte si z našich originálnych tematických dizajnov šablón fotoknih, ktoré vám uľahčia tvorbu vašej fotoknihy, vďaka vopred definovaným pozadím, textovým poliam a nápaditým rozvrhnutím fotorámčekov. Nechajte svoje spomienky ožiť, stačí len vložiť vaše fotky a texty.


svadobná

S touto elegentní a modernou šablonou svadobné fotoknihy si svoje svadobné fotky ľahko zorganizujete a uchováte si tak spomienky na vašu najkrajšie chvíľu.

Vytvoriť

z dovolenky

Vaše cestovateľské a dobrodružné zážitky skvele vyniknú práve vo fotoknihe z dovolenky, nech už vás cesta zaviedla kamkoľvek.

Vytvoriť

bez motívu

Tento štýl fotoknihy je bez motívu a je čiste na Vás, ako si svoju fotoknihu vyladíte. Môžete k tomu použiť všetky designové prvky zo všetkých ostatných motívov.

Vytvoriť

pre akýkoľvek rok vášho dieťaťa

Uchovajte si každý rok vášho dieťaťa, šablóna detské fotoknihy sa vďaka univerzálnym detským motívom a fontomm hodí ako pre bábätká, tak pre školákov.

Vytvoriť

zimná

Nová šablóna zimné fotoknihy pre vaše zimné zážitky. Či už ste sánkoval na kopci za domom alebo vyrazili za zimou do álp. V tomto designe sa bude vynímať každá vaša spomienka na zimu.

Vytvoriť


Personalizované fotoknihy sú ideálne pre uchovanie vašich zážitkov a spomienok. Sú originálnym darčekom pre vašich priateľov a rodinu, alebo len tak pre vašej radosť. Vlastné fotoknihy sú vhodné pre každú príležitosť - či už ide o špeciálnu príležitosť ako je svadba alebo prvý rok vášho bábätka, alebo len o zážitky z poslednej letnej dovolenky. Pozrite sa na naše krásne a moderné šablóny, ktoré vám spoločne s veľmi jednoduchým online editorom pomôžu vytvoriť krásne fotoknihy, stačí len nahrať fotky a ostatné nechajte na nás. Nájdete u nás šablónu svadobné, z dovolenky, pre spomienky na zimné radovánky, k uchovaniu prvého roka vášho bábätka alebo pre akýkoľvek rok vášho dieťaťa.

Ak máte konkrétne predstavu o tom, ako má vaša fotokniha vyzerať, je veľmi ľahké si ju upraviť či z prázdnej šablóny vytvoriť vlastné vďaka širokej ponuke pozadia, doplnkové grafiky a možnosti vkladania vlastných textov či polí po fotografie. Tlačíme veľmi kvalitnou tlačou na kriedový papier, vyberať môžete z štvorcových a obdĺžnikových formátov, sešitových či tvrdých dosiek, formátu A5 alebo A4.
Vytvorte si svoju fotoknihu ešte dnes!Čo hovoríte na naše fotoknihy?

"Altu mohu pro fotoknihu jen doporučit! Velmi intuitivní program, který mne osobně provedl výrobou fotoknihy naprosto bez problémů, ba naopak, ještě mne upozornil na možná vylepšení, které Altu umožňuje (vkládání bublin, obrázků, atd.). Samotná výroba byla rychlá a výsledek opravdu kvalitní za odpovídající cenu! Doporučuji pro mimořádnou spokojenost!"

Ondřej Čada

35 let, Praha

"Na svojich cestách po svete ochutnávám exotická jedlá, ale predovšetkym veľa fotím:). Fotokniha je ideálna možnosť ako ukázať rodine a priateľom kde všade som bol. Výsledná knížka je skutečne krásna a za doboru cenu!"

Petr Kolátek

cestovatel


Vyberte si z našich fotodarčekov!

Fotokalendáre

Fotokalendáre

Nástenné a stolové fotokalendáre s možnosťou zvýraznenie vlastných udalostí.

Vytvoriť fotokalendár
Vlastný potlač textilu

Vlastný potlač textilu

Tričká, detské body a tašky s vlastnou potlačou zo všetkých strán.

Vytvoriť textil
Pexeso

Pexeso

Pexeso s vlastnými motívmi na prednej i zadnej strane, na archu k rozstrihanie.

Vytvoriť pexeso
Fotohrnčeky

Fotohrnčeky

Fotohrnček v rôznych farbách s možnosťou potlače po celom obvode.

Vytvoriť hrnček
Magnetky

Magnetky

Lesklé magnetické fotky v rôznych formátoch

Vytvoriť magnetku

Alebo si vytvorte darčekový poukaz

Darčekové poukazy

Poukaz si možno upraviť, vkladať vlastné fotky či odkazy. Radi Vám ho vytlačíme, alebo zašleme na Váš email v PDF.

Vytvoriť poukazPrihlásenie

cez E-mail

Obnoviť heslo pre

cez Facebook


Registrovať

K vytvoreniu a uloženiu kalendára je nutné sa registrovať. Váš kalendár sa potom bude automaticky ukladať pod vašim účtom.
Pokiaľ už máte účet, tak se prihláste.

Pre objednanie produktov je potreba sa registrovať. Všetko sa potom bude automaticky ukládať pod vášim účtom.

cez E-mail


Nepovinne nám môžete oznámiť niečo málo navyše, čaká vás malé prekvapenie.