Míľnikové kartičky

Krásne originálne míľníkové kartičky, ktoré Vám pomôžu zachytiť každý dôležitý moment prvých troch rokov Vášho dieťatka. Vďaka milníkovým kartičkám fotka vo fotoalbume krásne vynikne. Balenie obsahuje 35 kariet s našim originálnym dizajnom. Karty sú vytlačené na tvrdý kriedový papier s veľkosťou A6 (10.5 x 14.8 cm). Aby sa vám nikde nezakutálely, môžete si k nim priobjednať praktický vrecúško, na ktorý si vytvoríte vlastný potlač.

míľniky kartička - je mi 1 týždeň  míľniky kartička - sú mi 4 mesiace  míľniky kartička - je mi 1 rok  míľniky kartička - prvá kúpanie míľniky kartička - vítanie občianky  míľniky kartička - už stojím míľniková kartička - moje prvé jedlo


Míľnikové kartičky pomáhajú na fotografiách lepšie zachytiť dôležité okamihy zo života vášho bábätka, ako je prvé kúpanie, prvé otočné, pasenie koníčkov, prvý zúbok a ďalšie skvelé momenty. Míľnikové kartičky sú tak ideálnym darčekom k narodeniu dieťaťa, môžete k nim spoločne zakúpiť aj poukaz na fotoknihu. Novopečení rodičia tak môžu uchovať krásne spomienky v originálnom fotoalbume. Karty sú vytlačené na tvrdý kriedový papier veľkosti A6 (10.5 x 14.8 cm). Aby sa vám nikde nezakotúľali, môžete si k nim priobjednať praktické vrecúško, na ktoré si vytvoríte vlastnú potlač.

Súbory COOKIES používame na prevádzku webových stránok s cieľom zlepšiť kvalitu našich služieb, uľahčiť používanie webových stránok a na analytické a marketingové účely.

Ak chcete upraviť rozsah používania súborov cookie a zistiť viac informácií, môžete tak urobiť TU.