Darčekové poukážky

Jednoduchá možnosť ako vytvoriť radosť prostredníctvom darčekového poukazu. Radi Vám ich aj vytlačíme, alebo vám ich zašleme elektronicky v PDF.
Viac informácií o darčekových poukazoch nájdete v často kladených otázkach.


poukaz na určitú hodnotu

Vyberať môžete z darčekových poukazov na hodnoty 15, 30, 45 a 60 €.

Vytvoriť

poukaz na svadobnú fotoknihu

Ideálny svadobný dar v ktorom mladomanželia využijú ich krásne svadobné fotky. Vyberte veľkosť, väzbu a počet strán fotoknihy a navoľte si tak hodnotu poukazu. V editore môžete do poukazu vkladať osobné želanie novomanželom, fotky a veselé obrázky. Poukaz Vám radi vytlačíme na a prémiový papier a doručíme spolu s okrasnou obálkou.

Vytvoriť

Míľnikové kartičky

Krásne originálne míľnikové kartičky, kartičky Vám pomôžu zachytiť každý dôležitý moment prvých troch rokov Vášho dieťatka. Vďaka milníkovým kartičkám fotka vo fotoalbume krásne vynikne. Balenie obsahuje 35 kariet s naším vlastným dizajnom. Karty sú vytlačené na tvrdý kriedový papier o veľkosti A6 (10.5 x 14.8 cm). Aby sa vám nikde nezakutálely, môžete si k nim priobjednať praktický vrecúško, na ktorý si vytvoríte vlastný potlač

Objednať


Každý to poznáme, občas si s darčekmi lámeme hlavu veľmi dlho a rovnako nemôžem na nič prísť. Niekedy napríklad aj zabudneme alebo nám dôjde čas. Potom je ideálnym darčekom poukaz na naše produkty. Narozdiel od bežných darčekových poukazov, nejde len o prázdnu kartu. Naším poukazom darujete spomienky a zážitky, na ktoré sa vďaka tomu nezabudne. Navyše si naše poukazy môžete aj upravovať: vymeníte pozadí, vložíte vlastné fotku a odkaz a hneď je to osobnejší. A ak vám zostalo aj trošku toho času, poukaz si môžete nechať od nás aj vytlačiť na pekný matný kriedový papier. Vytlačené poukazy dodávame vrátane decentné farebné obálky.Vyberte si z našich fotodarčekov!

Fotoknihy

Fotoknihy

Originálne a hravé šablóny v rôznych veľkostiach a prevedení.

Vytvoriť fotoknihu
akcia Fotokalendáre

Fotokalendáre

Nástenné a stolové fotokalendáre s možnosťou zvýraznenie vlastných udalostí.

Vytvoriť fotokalendár
akcia Vlastný potlač textilu

Vlastný potlač textilu

Tričká, detské body a tašky s vlastnou potlačou zo všetkých strán.

Vytvoriť textil
Pexeso

Pexeso

Pexeso s vlastnými motívmi na prednej i zadnej strane, na archu k rozstrihanie.

Vytvoriť pexeso
Fotohrnčeky

Fotohrnčeky

Fotohrnček v rôznych farbách s možnosťou potlače po celom obvode.

Vytvoriť hrnček
Miľníkové kartičky

Miľníkové kartičky

35 originálnych kariet, ktoré Vám pomôžu zachytiť prvé dôležité momenty Vášho dieťatka.

Objednať kartičky

Súbory COOKIES používame na prevádzku webových stránok s cieľom zlepšiť kvalitu našich služieb, uľahčiť používanie webových stránok a na analytické a marketingové účely.

Ak chcete upraviť rozsah používania súborov cookie a zistiť viac informácií, môžete tak urobiť TU.