Svadobný dar

Vyberanie svadobného daru je možno jedným z najťažších hľadaní vhodného darčeka. Často človek skĺzne k tomu najľahšiemu riešeniu a daruje peniaze, pretože si nie je istý, či by sa odvážnejším darčekom trafil do vkusu oboch novomanželov. Pokiaľ ale hľadáte originálny a zábavný svadobný dar , ktorým určite nešliapnete vedľa a ktorý zaručene poteší všetkých čerstvých novomanželov, ste na správnej adrese. Vytvorte novomanželom poukaz na svadobnú fotoknihu v elegantnej šablóne, v ktorej využijú fotky od svadobného fotografa. Do darčekového poukazu potom môžete vložiť vlastné fotky, zábavné obrázky a osobný odkaz novomanželom.
Nechajte sa inšpirovať ďalšími nápadmi na svadobné dary, ktoré nájdete v našom darčekovom špeciále.

Ako to celé funguje?

navoľte nastavenia pre darovanú fotoknihu
vytvorte darčekový poukaz v editore, vyberte šablónu poukazu, vložte fotky a odkaz novomanželom
zvoľte spôsob tlače, platbu a dopravu darčekového poukazu
Na tejto stránke si nastavíte parametre darovanej fotoknihy, teda v akej podobe si ju potom budú novomanželia vytvárať. Vyberiete formát fotoknihy, jej veľkosť, väzbu a počet strán. Cena fotoknihy teda hodnota darčekového poukazu sa vytvára navolením práve týchto parametrov. Všetky nastavenia fotoknihy sa prepíšu na zadnú stranu darčekového poukazu. V ďalšom kroku budete v editore vytvárať samotný darčekový poukaz. Máme pripravené krásne šablóny, do ktorých môžete vkladať fotky a odkazy novomanželom, prípadne si môžete vytvoriť vlastný dizajn poukazu. Ak ste v časovej tiesni, môžete si nechať poukaz zaslať na email vo formáte PDF a vytlačiť si ho sami, alebo využiť nášej tlače na prémiový papier a doručenie spoločne s krásnu darčekovú obálkou.
Súbory COOKIES používame na prevádzku webových stránok s cieľom zlepšiť kvalitu našich služieb, uľahčiť používanie webových stránok a na analytické a marketingové účely.

Ak chcete upraviť rozsah používania súborov cookie a zistiť viac informácií, môžete tak urobiť TU.