Magnetky


Magnetická fotka

Lesklá fotka na magnetickom papieri pre vaše spomienky
stále na očiach, napríklad na chladničku.
K dispozícii v rôznych formátoch.

Vytvoriť

Magnetické puzzle

Zábava na každú chladničku nielen pre deti, to sú magnetické puzzle z vašich fotiek. Vyberať môžete z rôznych počtov dielikov aj formátov.

Vytvoriť


Magnetické fotky budú ozdobou vašej chladničky, ktorá vám vyčarí úsmev pri jej každej návšteve. Môže to byť spomienka na vaše blízke, alebo pár fotiek z poslednej vydarenej party s priateľmi. Lesklá fotka vytlačená na magnetickom papieri môže byť aj originálnym darčekom nielen k narodeninám. Vyberať môžete z niekoľkých rôznych formátov, výškových i šírkových, alebo si môžete vytlačiť pás fotiek ako z fotoautomate. Do vašich fotiek môžete vkladať grafické doplnky z našej ponuky - napríklad textové bubliny, vďaka ktorým si vyrobíte treba vlastný komiks na chladničku. A pre najmenších máme aj variant magnetického puzzle - vami vybraný obrázok sa rozdelí na vybraný počet dielikov a deti si budú rozvíjať svoje zručnosti skladaním svoje vlastné fotky napríklad z dovolenky alebo obľúbeného zvieratka. Vďaka jednoduchému online editora je tvorba magnetiek veľmi jednoduchá a rýchla, stačí vybrať fotky, nahrať ich a odoslať objednávku. My všetko vytlačíme a pripravíme na vyzdvihnutie či odoslanie, už do dvoch dní od vašu objednávky. Je to teda aj ideálny darček na poslednú chvíľu.Čo hovoríte na naše magnetky?

"Moc bych chtěla poděkovat za krásné magnetické fotky. Objednala jsem si tu střední velikost (2 fotky). Obě krásné, čisté provedení. Jednu jsem si nechala a druhou použila jako dar mamince ke dni matek. Měla velkou radost a uz nám oboum visí na lednici. Všem doporučuji. Jako dárek naprosto super. K vašim službám se brzy zase vrátím."

Tereza Hněvkovská

Neratovice

"Magentické fotky jsou supr, díky. Vypadají fakt dobře :). Byla jsem příjemně překvapená, jak jsou velké."

Šárka Krkošková

35 rokov, Praha


Vyberte si z našich fotodarčekov!

Fotoknihy

Fotoknihy

Originálne a hravé šablóny v rôznych veľkostiach a prevedení.

Vytvoriť fotoknihu
akcia Fotokalendáre

Fotokalendáre

Nástenné a stolové fotokalendáre s možnosťou zvýraznenie vlastných udalostí.

Vytvoriť fotokalendár
akcia Vlastný potlač textilu

Vlastný potlač textilu

Tričká, detské body a tašky s vlastnou potlačou zo všetkých strán.

Vytvoriť textil
Pexeso

Pexeso

Pexeso s vlastnými motívmi na prednej i zadnej strane, na archu k rozstrihanie.

Vytvoriť pexeso
Fotohrnčeky

Fotohrnčeky

Fotohrnček v rôznych farbách s možnosťou potlače po celom obvode.

Vytvoriť hrnček
Miľníkové kartičky

Miľníkové kartičky

35 originálnych kariet, ktoré Vám pomôžu zachytiť prvé dôležité momenty Vášho dieťatka.

Objednať kartičky

Alebo si vytvorte darčekový poukaz

Darčekové poukazy

Vyberať môžete medzi poukazom ako svadobný dar , poukazom na narodenie dieťaťa alebo univerzálnym poukazom na vami vybranú hodnotu. Poukaz si môžete upraviť podľa vlastných predstáv a vytvoríte si tak ľahko krásne osobné priania .

Vytvoriť poukazSúbory COOKIES používame na prevádzku webových stránok s cieľom zlepšiť kvalitu našich služieb, uľahčiť používanie webových stránok a na analytické a marketingové účely.

Ak chcete upraviť rozsah používania súborov cookie a zistiť viac informácií, môžete tak urobiť TU.