Darčekové poukážky

Jednoduchá možnosť ako vytvoriť radosť prostredníctvom darčekového poukazu. Radi Vám ich aj vytlačíme, alebo vám ich zašleme elektronicky v PDF.
Viac informácií o darčekových poukazoch nájdete v často kladených otázkach.

Míľnikové kartičky

Krásne originálne míľniky kartičky, ktoré Vám pomôžu zachytiť každý dôležitý moment prvých troch rokov Vášho dieťatka. Vďaka milníkovým kartičkám fotka vo fotoalbume krásne vynikne. Balenie obsahuje 35 kariet s dizajnom a dve bonusové s priestorom pre vlastný text. Karty môžete darovať spoločne s poukazom na fotoknihu pre prvý rok dieťaťa ako darček k narodeniu dieťaťa .

Vytvoriť


Každý to poznáme, občas si s darčekmi lámeme hlavu veľmi dlho a rovnako nemôžem na nič prísť. Niekedy napríklad aj zabudneme alebo nám dôjde čas. Potom je ideálnym darčekom poukaz na naše produkty. Narozdiel od bežných darčekových poukazov, nejde len o prázdnu kartu. Naším poukazom darujete spomienky a zážitky, na ktoré sa vďaka tomu nezabudne. Navyše si naše poukazy môžete aj upravovať: vymeníte pozadí, vložíte vlastné fotku a odkaz a hneď je to osobnejší. A ak vám zostalo aj trošku toho času, poukaz si môžete nechať od nás aj vytlačiť na pekný matný kriedový papier. Vytlačené poukazy dodávame vrátane decentné farebné obálky.Vyberte si z našich fotodarčekov!