Ako to všetko začalo

Bola to vlastne náhoda. Mama jedného nášho dobrého kamaráta tvorila každý rok kalendár s vlastnými fotkami vo Worde. My sme sa už venovali IT a tak sme skúsili naprogramovať jednoduchý web s šablónou kalendára, ktorý by vedel po nahraní fotiek generovať PDF. A tak vznikol náš úplne prvý web. Na našu stránku začalo chodiť čím ďalej tým viac návštevníkov a s nimi prichádzali aj prosby o tlač. Preto sme sa v roku 2009 spojili s vršovickou tlačiarňou BESR a začali kalendára aj tlačiť a rozosielať poštou. Zákazníci prichádzali sami a požadovali u nás ďalšie a ďalšie produkty. A tak sme rozširovali naše portfólio o fotoknihy a fotohrnčeky a dali každému produktu vlastný web. V roku 2017 sme sa rozhodli všetko zjednotiť, sprehľadniť a zjednodušiť. Na jeseň sme spustili novú značku ALTU a web s príjemnejším užívateľským prostredím a novými designami fotokníh a kalendárov. A na tento rok máme nachystané veľa ďalších noviniek, máte sa na čo tešiť!Kto za tým všetkým stojí

Tomáš z Altu
Tomáš, 35 rokov
hlavný ťahúň

IT na plný úväzok, milovník adrenaliových športov a prírody. Keď nesedí pri počítači, nájdete ho na horách alebo na vode - snowboardovať, bežkovať, kitovat, wakovat, bikovat, liezť feraty, ... vždy po boku svojej krásnej ženy Elišky a s veľkou partiou kamarátov.

Milan z Altu
Milan, 36 rokov
pravá aj ľavá ruka

IT, otec a manžel na plný úväzok. Má rád všetko čo ide a tak je často s celou rodinou na bicykli, kolieskových korčuliach, lyžiach, saniach alebo v dopravnom prostriedku smerujúcim na výlet. Jeho najobľúbenejšie jedlo je pečené koleno.

Petr z Altu
Petr, 56 rokov
šéf výroby

Tlač je jeho koníčkom i obživou cez 35 rokov.
Vôňu tlačiarenských farieb si rád kompenzuje čerstvým vzduchom a prírodou - najradšej v lese pri zbieraní húb a ďalších lesných pochutín, alebo na malom futbalovom ihrisku.
Prečo práve s nami

jednoduchý a intuitivní online editor

jednoduchý a intuitívny online editor

rýchle dodanie

rýchle dodanie

predtlačová kontrola

predtlačová kontrola

pomoc na chate

pomoc na chate

garancia kvality výstupu

garancia kvality výstupu

originálne dizajny a šablóny

originálne dizajny a šablóny

skvelá cena

skvelá cena