Ako to všetko začalo

Bola to vlastne náhoda. Mama jedného nášho dobrého kamaráta tvorila každý rok kalendár s vlastnými fotkami vo Worde. My sme sa už venovali IT a tak sme skúsili naprogramovať jednoduchý web s šablónou kalendára, ktorý by vedel po nahraní fotiek generovať PDF. A tak vznikol náš úplne prvý web. Na našu stránku začalo chodiť čím ďalej tým viac návštevníkov a s nimi prichádzali aj prosby o tlač. Preto sme sa v roku 2009 spojili s vršovickou tlačiarňou BESR a začali kalendára aj tlačiť a rozosielať poštou. Zákazníci prichádzali sami a požadovali u nás ďalšie a ďalšie produkty. A tak sme rozširovali naše portfólio o fotoknihy a fotohrnčeky a dali každému produktu vlastný web. V roku 2017 sme sa rozhodli všetko zjednotiť, sprehľadniť a zjednodušiť. Na jeseň sme spustili novú značku ALTU a web s príjemnejším užívateľským prostredím a novými designami fotokníh a kalendárov. A na tento rok máme nachystané veľa ďalších noviniek, máte sa na čo tešiť!Kto za tým všetkým stojí

Tomáš, 35 rokov
hlavný ťahúň

IT na plný úväzok, milovník adrenaliových športov a prírody. Keď nesedí pri počítači, nájdete ho na horách alebo na vode - snowboardovať, bežkovať, kitovat, wakovat, bikovat, liezť feraty, ... vždy po boku svojej krásnej ženy Elišky a s veľkou partiou kamarátov.                             

                        
                    
                
Milan, 36 rokov
pravá aj ľavá ruka

IT, otec a manžel na plný úväzok. Má rád všetko čo ide a tak je často s celou rodinou na bicykli, kolieskových korčuliach, lyžiach, saniach alebo v dopravnom prostriedku smerujúcim na výlet. Jeho najobľúbenejšie jedlo je pečené koleno.

                            

                        
                    
                
Petr Regal, 56 rokov
šéf výroby

Tlač je jeho koníčkom i obživou cez 35 rokov. Vôňu tlačiarenských farieb si rád kompenzuje čerstvým vzduchom a prírodou - najradšej v lese pri zbieraní húb a ďalších lesných pochutín, alebo na malom futbalovom ihrisku.                             

                        
                    
                
            
            
            

Prečo práve s nami

jednoduchý a intuitívny online editor

jednoduchý a intuitívny online editor

rýchle dodanie

rýchle dodanie

predtlačová kontrola

predtlačová kontrola

pomoc na chate

pomoc na chate

garancia kvality výstupu

garancia kvality výstupu

originálne dizajny a šablóny

originálne dizajny a šablóny

skvelá cena

skvelá cena

            

Prihlásenie

cez E-mail

Obnoviť heslo pre

cez Facebook


Registrovať

K vytvoreniu a uloženiu kalendára je nutné sa registrovať. Váš kalendár sa potom bude automaticky ukladať pod vašim účtom.
Pokiaľ už máte účet, tak se prihláste.

Pre objednanie produktov je potreba sa registrovať. Všetko sa potom bude automaticky ukládať pod vášim účtom.

cez E-mail


Nepovinne nám môžete oznámiť niečo málo navyše, čaká vás malé prekvapenie.